Меню

Відеоінструкції

З 18 травня набуває чинності закон про мобілізацію, який передбачає обов'язкове оновлення даних військовозобов'язаними громадянами. Для цього існують такі способи:
До Головного управління ДПС у Чернігівській області надходить інформація від суб’єктів підприємницької діяльності про те, що до них телефонують невстановлені особи (зокрема з телефонних номерів: 0988736664, 0686921727), які представляються працівниками Головного управління ДПС у Чернігівській області, та шахрайським шляхом намагаються виманити гроші.
Звертаємо увагу платників податків, що в електронному кабінеті можна отримати Витяг щодо стану розрахунків
Ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та зберігання пального можна отримати у ДПІ за місцем здійснення діяльності
Призупинення одночасного оформлення 10 травня 2024 року завершується дія експериментального проєкту щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон
Я сезонно (з жовтня по квітень) працюю кочегаром у котельні за мінімальну зарплату. Чи маю я право на призначення субсидії?
Пенсіонерам силових структур, які не працюють та не займаються підприємницькою діяльністю і мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім’ї, передбачено надбавку на неповнолітніх утриманців - дітей, які не досягли 18 років. Вона встановлюється в розмірі 50% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Зміна вартості паспорта громадянина України для виїзду за кордон З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Звертаємо увагу, що громадяни України, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31.03.2024, отримають документи за старою ціною.
З 27.02.2024 у ЦНАП міста Чернігів, за попереднім записом, відновлюється надання наступних адміністративних послуг: - обмін посвідчення водія (без складання іспитів); - видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого; - реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків (без огляду).
Відеоінструкція. Онлайн-послуга "Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно"
Відео інструкція з попереднього запису на прийом до Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова Відео інструкція з попереднього запису на прийом до Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова
Відеоінструкція з реєстрації користувача на порталі Відеоінструкція з реєстрації користувача на порталі