Актуально

Відновлення послуг із земельних питань В ЦНАП міста Чернігова знову доступні послуги із земельних питань. 24.10.2022 ЦНАП міста Чернігова відновлює приймання заяв на послуги, суб’єктом надання яких є Головне управління Державного земельного кадастру у Чернігівській області.
Помилки та неточності при заповненні заяв Уникайте помилок та неточностей при заповненні заяв для державної реєстрації.
Інформація щодо прийому громадян До уваги заявників! З метою забезпечення у подальшому надання адміністративних послуг у сфері реєстрації бізнесу прийом відвідувачів до ЦНАП з питань реєстрації юридичних осіб та ФОП здійснюється виключно ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ.
Дублікати свідоцтв та витяги з ДРАЦС відтепер на порталі ДІЯ Дублікати свідоцтв та витяги з ДРАЦС відтепер можна замовити на порталі Дія. Щоб отримати ці документи, достатньо звернутися до відділу ДРАЦС, до якого було подано заяву, або ж замовити доставку Укрпоштою.
Механізм та процедура зміни підлеглості релігійних громад Держава визнає право релігійної громади на її підлеглість у канонічних та організаційних питаннях будь-яким діючим в Україні та за її межами релігійним центрам (управлінням) і вільну зміну цієї підлеглості шляхом внесення відповідних змін до статуту (положення) релігійної громади.
Зміна графіку роботи Шановні відвідувачі. Інформуємо, що з метою забезпечення доступності та зручності обслуговування з 16 липня 2022 року у ЦНАП міста Чернігова змінюється графік прийому відвідувачів в суботу з 9.00 до 16.00
За результатом роботи ЦНАП у червні 2022 року опрацьовано 28 263 звернень. Наявна динаміка зменшення середньої кількості відвідувачів в день забезпечується перш за все сталою роботою електронних сервісів.
Санкціїї в дії Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) — це інтегрований офіс, у якому надається широкий перелік необхідних для громадян та бізнесу адміністративних послуг.
За результатом роботи ЦНАП у травні 2022 року опрацьовано 19 507 звернень. Наявна динаміка зростання середньої кількості відвідувачів в день вказує на підвищення суспільного запиту на адміністративні послуги.
Кількість наданих послуг структурними підрозділами ЦНАП, та порівняльна таблиця роботи структурних підрозділів ЦНАП м. Чернігова за травень 2022.
Надання якісних та своєчасних адміністративних послуг Сьогодення диктує конкретні умови щодо надання якісних та своєчасних адміністративних послуг. Закон передбачає, що у результаті звернення для отримання адміністративної послуги (зокрема у сфері державної реєстрації бізнесу), замість бажаного результату можливо отримати відмову у державній реєстрації. У таких випадках суб’єкт надання адміністративної послуги зобов’язаний надати заявнику обґрунтовану письмову відмову та в подальшому повернути документи, що подавалися для державної реєстрації.
Якісне надання адміністративних послуг в умовах воєнного стану Якісне надання адміністративних послуг в умовах воєнного стану має надважливе значення, особливо для осіб, які втратили рідних, житло, майно, для людей похилого віку та людей із інвалідністю, а також для підтримки військовослужбовців, які боронять державу. З 24.02.2022 мільйони громадян були змушені залишити своє місце проживання