Важливі оголошення

Технічне обслуговування Шановні відвідувачі Повідомляємо, що 31.12.2022 Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова буде працювати з 9:00 до 12:00 лише на видачу готових результатів звернень. У зв'язку з плановими технічними роботами на серверах прийом заяв здійснюватись не буде.
Заміна обладнання для виготовлення бланків посвідчення водія У зв’язку із заміною обладнання для виготовлення бланків посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів у ЦНАП міста Чернігова тимчасово призупинено надання наступних послуг
Управлінням земельних ресурсів Чернігівської міської ради з 05.12.2022 відновлено надання адміністративних послуг щодо передачі земельних ділянок у власність громадянам, власникам розташованих на таких земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд).
Зросла вартість оформлення паспортів Інформуємо, що з 01 листопада поточного року згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1180 змінюється вартість паспортних послуг.
Зверніть увагу Повідомляємо що 19.10.2022 з 6:00 до 10:30 буде призупинено доступ до ресурсів Державної міграційної служби. У зв’язку з цим надання послуг з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та видачі витягу з реєстру територіальної громади з 8:30 до 10:30 буде не можливим.
ЗМІНИ В ГРАФІКУ РОБОТИ ЦНАП Враховуючи рекомендації Національної енергетичної компанії щодо зменшення споживання електроенергії .....
Важливе оголошення щодо отримання соціальних послуг Шановні громадяни! Призначення та виплату встановлених чинним законодавством соціальних допомог, компенсацій, житлових субсидій та пільг жителям міста Чернігова забезпечує Департамент соціальної політики Чернігівської міської ради...
Відновлюється надання адміністративних послуг з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради інформує, що з 26 вересня 2022 року в Центрі надання адміністративних послуг міста Чернігова по проспекту Левка Лук'яненка (колишня вулиця Рокоссовського), 20А відновлюється надання адміністративних послуг з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання.
В ЦНАП запрацював єдиний багатоканальний номер Центр надання адміністративних послуг у місті Чернігові постійно працює над підвищенням якості надання адміністративних послуг. Для зручності чернігівців та ефективної комунікації запрацював єдиний багатоканальний телефонний номер – (0462) 77-26-43.
Регламентні роботи Шановні відвідувачі! Повідомляємо, що 24 серпня будуть проходити регламентні роботи на сервері, у зв’язку з чим прийом відвідувачів у Центрі надання адміністративних послуг
Призупиненно надання деяких адміністративних послуг В ЦНАП міста Чернігова призупиненно надання адміністративних послуг із земельних питань. Наказом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру № 199 від
Територіальна доступність Інформуємо, що з метою забезпечення територіальної доступності та зручності обслуговування заявників, довідки про реєстрацію місця проживання осіб та довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб можна отримати:
Одночасне оформлення ID-карти та закордонного паспорта У ЦНАП міста Чернігова можна одночасно оформити ID-карту та закордонний паспорт єдиною комплексною послугою. Згідно з постановою Кабміну від 07.05.2022 № 541 послуга одночасного оформлення ID-картки та «закордонного паспорта» буде доступна особам, які:
Щодо реєстрації місця проживання В умовах дії правового режиму воєнного стану, з метою збереження персональних даних громадян, запобігання їх втраті, знищенню, спотворенню, недопущення випадків несанкціонованого доступу до таких даних, Державною міграційною службою України тимчасово призупинено роботу реєстрів територіальних громад, що ведуться програмними засобами відомчої інформаційної системи ДМС із забезпеченням доступу через офіційний веб-сайт ДМС, а також тимчасово припинено електронну інформаційну взаємодію реєстрів територіальних громад, які ведуться засобами інформаційно-комунікаційних систем органів реєстрації, з відомчою системою ДМС. Зазначене унеможливлює надання адміністративних послуг з декларування/реєстрації місця проживання (перебування) осіб, зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) осіб.
Розпочато попередній запис для отримання послуг з реєстрації транспорту та видачі посвідчення водія Відтепер у ЦНАП міста Чернігова суб’єкти звернення можуть отримати наступні послуги: — обміняти посвідчення водія (без складання іспитів); — отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого. Місто герой Чернігів стало першим населеним пунктом області, де зазначені послуги надаватимуться у ЦНАП.
Інформація щодо послуг з питань реєстрації місця проживання осіб! В зв’язку з зростанням кількості звернень громадян щодо послуг зі зміни місця проживання додатково повідомляємо, що під час дії воєнного стану надання послуг з питань реєстрації (декларування) місця проживання фізичних осіб призупинено.
Шановні відвідувачі – замовники адміністративних послуг, зверніть увагу! З 13.06.2022 запрацював запис на прийом на Порталі адміністративних послуг admincher.gov.ua. Інструкцію стосовно реєстрації та запису можна знайти за посиланням https://admincher.gov.ua/info/news/341/details?LanguageId=0
Відновлення надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації права власності. Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради (ЦНАП м.Чернігів) в травні поточного року відновив надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації права власності.
До уваги суб’єктів звернення до Центру надання адміністративних послуг м. Чернігів. До уваги суб’єктів звернення до Центру надання адміністративних послуг м. Чернігів. Змінено БЛАНК ДЕКЛАРАЦІЇ, яка подається суб’єктами звернення згідно НАКАЗУ від 03.07.2018 № 158 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Частково відновлено надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень частково відновив надання адміністративних послуг в сфері державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна.