Меню

Важливі оголошення

Аналіз якості надання адміністративних послуг через ЦНАП м. Чернігова у 2023 році
З 1 січня 2024 року розпочалася кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Щорічне декларування доходів громадянами пов’язано з виконанням вимог Податкового кодексу України (далі – Кодекс), згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.
Нагадаємо, що Центр сертифікації ключів надає безкоштовні послуги органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, іншим суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам.
Головне управління ПФУ повідомляє З 22.01.2024 у зв’язку з переїздом, відділ обслуговування громадян №1 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян, який розміщувався за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 162, здійснює прийом відвідувачів за новою адресою: м. Чернігів, вул. Музична, 1а.
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік. Відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі - Кодекс) нормативна грошова оцінка земель є базою оподаткування для плати за землю (стаття 271 Кодексу) та єдиного податку четвертої групи (стаття 2911 Кодексу).
Змінилась вартість оформлення ID-картки З 1 січня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінено вартість бланків окремих біометричних документів. У зв’язку з чим зросла і загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки
Стосовно видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї Відповідно до рішення Чернігівської міської ради від 01.11.2023 № 35/VIII-15 «Про затвердження положень про виконавчі органи Чернігівської міської ради у новій редакції» повноваження стосовно видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї передані до департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради.
Головне управління повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р. № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» (далі - Постанова № 690)
Як перевірити справжність чека РРО? Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу громадян, що на вебпорталі ДПС у розділі «Е-сервіси» функціонує пошуковий сервіс «Пошук фіскального чека»
Відключення електроенергії За інформацією ПАТ "Чернігівобленерго" є ймовірність відключення електроенергії 12.09.2023 з 14:00 до 18:00 за адресою: просп. Левка Лук'яненка 20-А, у зв'язку з проведенням планових технічних робіт.
Важливе оголошення Відтепер прийняття документів по послугам "Видача свідоцтва про право власності на житло" та ...
Подання заяви про надання компенсації Подання заяви про надання компенсації за ПОШКОДЖЕНИЙ об’єкт нерухомого майна згідно постанови Кабінету Міністрів України № 381 від 21.04.2023 можливо ВИКЛЮЧНО самостійно заявником через застосунок Дія
Важлива інформація Управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради інформує, що 18 та 19 травня 2023 року прийом заявників на віддалених робочих місцях адміністраторів по вулиці Незалежності, будинок № 14А (3 поверх) у місті Чернігові здійснюватись не буде у зв'язку з переїздом та облаштуванням робочих місць в іншому приміщенні на 2 поверсі будівлі за цією ж адресою.
Прийом заяв про надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна Прийом заяв про надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна буде здійснюватись не раніше 22.05.2023 після вступу дію Закону України 2923-IX від 23.02.2023 Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій
Розширення переліку послуг Ми з радістю повідомляємо Вам про розширення переліку послуг, які надає Центр надання адміністративних послуг. Наша мета - забезпечити Вас широким спектром послуг, щоб зробити ваше звернення до нас ще зручнішим та ефективнішим. Тепер у нас доступні сто чотири нові послуги, які охоплюють дії, що до громадських об'єднань, з питань охорони праці, освітньої діяльності, земельних питань та багато інших. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб надавати Вам високоякісні та швидкі послуги.